| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| درخواست | هتل، آپارتمان، دفتر، مدرسه، دولت و غیره |
| رنگ | سیاه |
| ضخامت درب | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | فیدیلیو، اپرا، دیگران |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| درخواست | هتل، آپارتمان، دفتر، مدرسه، دولت و غیره |
| رنگ | نقره ای، طلایی، مشکی |
| ضخامت درب | 35-90 میلی متر |
| PMS | فیدلیو/اپرا/دیگران |
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| درخواست | هتل، آپارتمان، دفتر، مدرسه، دولت و غیره |
| رنگ | طلایی |
| ضخامت درب | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | فیدیلیو، اپرا، دیگران |
| نام | قفل دستگیره دیجیتال / قفل هوشمند درب |
|---|---|
| نوع درب | درب شیشه ای، درب چوبی، درب استیل، درب استیل، درب آلومینیومی |
| گزینه های ذخیره سازی داده ها | ابر |
| شبکه | فای، SDK |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| نام محصول | قفل کارت کلید هتل |
|---|---|
| درخواست | آپارتمان ها/هتل ها |
| رنگ | مشکی، نقره ای |
| وزن | 3.5 کیلوگرم |
| ضخامت درب | 35-90 میلی متر |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| نام تجاری | ELA |
| شماره مدل | E9 |
| نوع درب | درب چوبی، درب استیل |
| شبکه | وای فای |
| نام | قفل دیجیتالی درب با کلید / قفل هتل RFID |
|---|---|
| شبکه | وای فای |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| درخواست | هتل، آپارتمان، دفتر، مدرسه، دولت و غیره |
| رنگ | نقره ای، مشکی، طلایی |
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| درخواست | هتل، آپارتمان، دفتر، مدرسه، دولت و غیره |
| رنگ | سیاه / نقره ای (پایه کارخانه) / خاکستری / طلایی |
| ضخامت درب | 35-55 میلی متر |
| PMS | فیدیلیو، اپرا، دیگران |
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| درخواست | هتل، آپارتمان، دفتر، مدرسه، دولت و غیره |
| رنگ | تیره \\ خاکستری \\ طلایی |
| ضخامت درب | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | فیدیلیو، اپرا، دیگران |
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| درخواست | هتل، آپارتمان، دفتر، مدرسه، دولت و غیره |
| رنگ | خاکستری تیره |
| ضخامت درب | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | فیدیلیو، اپرا، دیگران |