| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | Siyah |
| Kapı kalınlığı | 70*95mm/62*95mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio、Opera、Diğerleri |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | Gümüş, Altın, siyah |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio/Opera/Diğerleri |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | Altın |
| Kapı kalınlığı | 70*95mm/62*95mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio、Opera、Diğerleri |
| Adı | Dijital kol kilidi/Akıllı Kapı Kilidi |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Wi-Fi, SDK |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Ürün Adı | Otel Anahtar Kartı Kilitleri |
|---|---|
| Uygulama | Daireler/Otel |
| Renk | Siyah gümüş |
| Ağırlık | 3.5kg |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E9 |
| Kapı Tipi | Ahşap kapı, Çelik kapı |
| Ağ | Wifi |
| Adı | Anahtarlı dijital kapı kilidi/RFID Otel Kilidi |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | Gümüş, Siyah, Altın |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | SİYAH\Gümüş(fabrika standı)/ Gri/Altın |
| Kapı kalınlığı | 35-55mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio、Opera、Diğerleri |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | koyu \\gri \\altın |
| Kapı kalınlığı | 70*95mm/62*95mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio、Opera、Diğerleri |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | Koyu gri |
| Kapı kalınlığı | 70*95mm/62*95mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio、Opera、Diğerleri |