| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-515 |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Materiaal | Roestvrij staal / aanpasbaar |
|---|---|
| Toepassing | Hotel/appartementen/kantoor/school/overheid/etc. |
| Kleur | Zwart/Zilver/Goud/Aangepast |
| Ontgrendeling methode | Card+Mechanical Sleutel |
| Certificering | ROHS/CE/EN14846/ISO9001 |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| Netwerk | wifi, SDK |
| Materiaal | 201 roestvrij staal |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Naam | Smart Home beveiligingsdeur slot |
|---|---|
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | wifi, SDK |
| Materiaal | 201 roestvrij staal |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Naam | Druk Pull Fingerprint deur slot |
| Toepassing | Appartement / woning |
| Kleur | Zwart |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-512 |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| Netwerk | Wifi |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Toepassing | Appartement, huis. |
| Kleur | Zwart |
| Naam | Veiligheidslot voor de deuren van hotelstijlen |
|---|---|
| Naam van het product | ELA Home Electronics rfid hotel deur slot hotel stijl deur slot |
| Toepassing | Appartementen/Hotel |
| Kleur | Zilver |
| Deurdikte | 70*95mm/62*95mm |
| Max. stroom | 40 |
|---|---|
| Max. Voltage | 240 |
| Het mechanische leven | 5 |
| Naam van het product | Smart Wifi Switch |
| Functie | Aanrakingscomité Lichte Muurschakelaar |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-551 |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |