| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | wifi, SDK |
| Materiaal | 201 roestvrij staal |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Naam van het product | Digitaal rand slot automatisch deur slot voor thuis |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | Zwart zilver, |
| Gewicht | ongeveer 3 kg |
| Ontgrendelen | Card+Mechanical Key+password+fingerprint |
| Deurtype | Houten deur, Staaldeur, Roestvrij staaldeur, Aluminiumdeur |
|---|---|
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | wifi, SDK |
| Materiaal | 201 roestvrij staal |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E30 |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| Netwerk | SDK |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | Zilver |
| Deurdikte | 3590mm |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E188 |
| Stroomvoorziening | 4AA-batterij |
| Werkspanning | 4.3 tot en met 6,5 V |
| Naam | Vingerafdruk wachtwoord slim slot |
|---|---|
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Kleur | Zwart |
| Toepassing | huis/kantoor/school/appartement |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
|---|---|
| Netwerk | Wifi |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Toepassing | Appartement/huis |
| Type deur | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Naam | Digitaal deur slot systeem |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, school, overheid, enz. |
| Deurtype | Houten deur, Staaldeur, Roestvrij staaldeur, Aluminiumdeur |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | wifi, SDK |
| Toepassing | Appartementen, kantoor, school, overheid, enz. |
|---|---|
| Naam van het product | Smart Door Lock elektronische sleutelkaartsluizen |
| Deurdikte | 3590mm |
| PMS | Fidelio/Opera/anderen |
| Ontgrendelen | Kaart+wachtwoord |