| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Kolor | czarny |
| Grubość drzwi | 70*95mm/62*95mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio, Opera, inne |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Kolor | Srebrny, złoty, czarny |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio/Opera/Inne |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Kolor | Złoty |
| Grubość drzwi | 70*95mm/62*95mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio, Opera, inne |
| nazwisko | Cyfrowy zamek klamki/inteligentny zamek do drzwi |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | Wi-Fi, SDK |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Nazwa produktu | Zamki na karty hotelowe |
|---|---|
| Zastosowanie | Apartamenty/Hotel |
| Kolor | Czarne srebro |
| Waga | 3,5 kg |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E9 |
| Rodzaj drzwi | Drzwi drewniane, Drzwi stalowe |
| Sieć | Wi-Fi |
| nazwisko | Cyfrowy zamek do drzwi z kluczem/zamkiem hotelowym RFID |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Kolor | Srebrny, czarny, złoty |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Kolor | CZARNY\Srebrny ((stand fabryczny) / Szary/Złoty |
| Grubość drzwi | 35-55mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio, Opera, inne |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Kolor | ciemny \\szary \\złoty |
| Grubość drzwi | 70*95mm/62*95mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio, Opera, inne |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Kolor | Ciemno szary |
| Grubość drzwi | 70*95mm/62*95mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio, Opera, inne |