| Product Name | Glass Door Fingerprint Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | Wifi |
| Application | Apartment / Home |
| Material | Zinc Alloy |
| Name | Fingerprint Password Smart Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Data Storage Options | Cloud |
| Color | Black |
| Application | Home/office/school/apartment |
| Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Black |
| Door Thickness | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Product Name | ELA Home Electronics Digital Smart Lock Door |
|---|---|
| Application | Apartments/Hotel |
| Color | Black,Silver |
| Weight | 3.5kgs |
| Door Thickness | 35-90mm |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | BLACK\Silver(factory Stand)/ Gray/Gold |
| Door Thickness | 35-55mm |
| PMS | Fidelio、Opera、Others |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Dark \\gray \\gold |
| Door Thickness | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio、Opera、Others |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Color | Silver / Gold |
| Door Thickness | 35-55mm |
| PMS | Fidelio、Opera、Others |
| Unlock Way | Card+Mechanical Key |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Black |
| Door Thickness | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio、Opera、Others |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Dark Grey |
| Door Thickness | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio、Opera、Others |
| Operation Temperature | -20°c~60°c |
|---|---|
| Material | Aluminum Alloy |
| Door Thickness | 40-120mm |
| Power Supply | 4200 Milliampere Lithium Battery |
| Unlock Method | 3D Face+semiconductor Fingerprint + MFcard + Password + Key +TUYA |