| Ονομασία | Πιστοποιητικό δακτυλικού αποτυπώματος έξυπνο κλειδί |
|---|---|
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εφαρμογή | σπίτι/γραφείο/σχολείο/διαμέρισμα |
| Ονομασία προϊόντος | Κλειδώματα δακτυλικών αποτυπωμάτων |
|---|---|
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Δίκτυο | WiFi |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα\σπίτι |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Πάχος πορτών | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio/όπερα/άλλες |
| Ονομασία προϊόντος | Ηλεκτρονική οικιακή συσκευή ELA Digital Smart Lock Door |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διαμερίσματα/Χοτέλ |
| Χρώμα | ο Μαύρος, ασήμι |
| Βάρος | 3.5KGS |
| Πάχος πορτών | 35-90 χιλιοστά |
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Χρώμα | ΣΥΡΙΖΑ \ Ασημένιο (σταθμός εργοστασίου) / Γκρίζο / Χρυσό |
| Πάχος πορτών | 3555mm |
| PMS | Φιντέλιο, Όπερα, Άλλα |
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Χρώμα | σκούρο γκρι χρυσό. |
| Πάχος πορτών | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Φιντέλιο, Όπερα, Άλλα |
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Χρώμα | Ασήμι/χρυσός |
| Πάχος πορτών | 3555mm |
| PMS | Φιντέλιο, Όπερα, Άλλα |
| Ανοίξτε το δρόμο | Card+Mechanical κλειδί |
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Πάχος πορτών | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Φιντέλιο, Όπερα, Άλλα |
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Χρώμα | Σκούρο γκρι |
| Πάχος πορτών | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Φιντέλιο, Όπερα, Άλλα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C~60°C |
|---|---|
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Πάχος πορτών | 40120mm |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου 4200 ml |
| Ξεκλειδώστε τη μέθοδο | 3D πρόσωπο + αποτύπωμα μισοοδηγού + MFcard + κωδικό πρόσβασης + κλειδί + TUYA |