| Naam | Vingerafdruk wachtwoord slim slot |
|---|---|
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Kleur | Zwart |
| Toepassing | huis/kantoor/school/appartement |
| Naam van het product | Tuya vingerafdruk slot |
|---|---|
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | Wifi |
| Toepassing | Appartement\huis |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | Zwart |
| Deurdikte | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio/Opera/anderen |
| Naam van het product | ELA Home Electronics Digitale slimme slotdeur |
|---|---|
| Toepassing | Appartementen/Hotel |
| Kleur | zwarte, zilver |
| Gewicht | 3.5KGS |
| Deurdikte | 3590mm |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | ZWART\Zilver ((fabrieksstand) / Grijz/Goud |
| Deurdikte | 3555mm |
| PMS | Fidelio, Opera, Andere |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | Donker grijs goud. |
| Deurdikte | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio, Opera, Andere |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Kleur | Zilver/Goud |
| Deurdikte | 3555mm |
| PMS | Fidelio, Opera, Andere |
| Ontgrendelen | Card+Mechanical Sleutel |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | Zwart |
| Deurdikte | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio, Opera, Andere |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | Donker grijs |
| Deurdikte | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio, Opera, Andere |
| Verrichtingstemperatuur | -20°C~60°C |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Deurdikte | 40120mm |
| Stroomvoorziening | 4200 milliampere lithiumbatterij |
| Open Methode | 3D gezicht + halfgeleider vingerafdruk + MFcard + wachtwoord + sleutel + TUYA |