| نام محصول | قفل اثر انگشت تویا |
|---|---|
| نوع درب | درب شیشه ای، درب چوبی، درب استیل، درب استیل، درب آلومینیومی |
| گزینه های ذخیره سازی داده ها | ابر |
| شبکه | وای فای |
| درخواست | آپارتمان\خانه |
| نام محصول | قفل اثر انگشتی درب شیشه ای |
|---|---|
| نوع درب | درب شیشه ای، درب چوبی، درب استیل، درب استیل، درب آلومینیومی |
| شبکه | وای فای |
| درخواست | آپارتمان / خانه |
| مواد | آلیاژ روی |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| درخواست | هتل، آپارتمان، دفتر، مدرسه، دولت و غیره |
| رنگ | سیاه |
| ضخامت درب | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | فیدلیو/اپرا/دیگران |
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| درخواست | هتل، آپارتمان، دفتر، مدرسه، دولت و غیره |
| رنگ | سیاه / نقره ای (پایه کارخانه) / خاکستری / طلایی |
| ضخامت درب | 35-55 میلی متر |
| PMS | فیدیلیو، اپرا، دیگران |
| نام محصول | ELA خانه الکترونیک دیجیتال درب قفل هوشمند |
|---|---|
| درخواست | آپارتمان ها/هتل ها |
| رنگ | مشکی، نقره ای |
| وزن | 3.5 کیلوگرم |
| ضخامت درب | 35-90 میلی متر |
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| درخواست | هتل، آپارتمان، دفتر، مدرسه، دولت و غیره |
| رنگ | تیره \\ خاکستری \\ طلایی |
| ضخامت درب | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | فیدیلیو، اپرا، دیگران |
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| رنگ | نقره / طلا |
| ضخامت درب | 35-55 میلی متر |
| PMS | فیدیلیو، اپرا، دیگران |
| راه را باز کنید | کارت + کلید مکانیکی |
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| درخواست | هتل، آپارتمان، دفتر، مدرسه، دولت و غیره |
| رنگ | سیاه |
| ضخامت درب | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | فیدیلیو، اپرا، دیگران |
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| درخواست | هتل، آپارتمان، دفتر، مدرسه، دولت و غیره |
| رنگ | خاکستری تیره |
| ضخامت درب | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | فیدیلیو، اپرا، دیگران |
| دمای عملیات | -20 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
| ضخامت درب | 40-120 میلی متر |
| منبع برق | باتری لیتیومی 4200 میلی آمپری |
| روش باز کردن قفل | صورت سه بعدی + اثر انگشت نیمه هادی + کارت MF + رمز عبور + کلید + TUYA |