| Nazwa | Inteligentna blokada hasła odcisku palca |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Kolor | czarny |
| Zastosowanie | dom/biuro/szkoła/mieszkanie |
| Nazwa produktu | Tuya, odciski palców. |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | WiFi |
| Zastosowanie | Mieszkanie\dom |
| Materiał | Stopy aluminium |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Kolor | czarny |
| Grubość drzwi | 70*95mm/62*95mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio/Opera/Inne |
| Nazwa produktu | Elektronika domowa ELA Cyfrowy inteligentny zamek do drzwi |
|---|---|
| Zastosowanie | Apartamenty/Hotel |
| Kolor | Czarne srebro |
| Waga | 3,5 kg |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Kolor | CZARNY\Srebrny ((stand fabryczny) / Szary/Złoty |
| Grubość drzwi | 35-55mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio, Opera, inne |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Kolor | ciemny \\szary \\złoty |
| Grubość drzwi | 70*95mm/62*95mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio, Opera, inne |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Kolor | Srebrne złoto |
| Grubość drzwi | 35-55mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio, Opera, inne |
| Odblokuj sposób | Karta + klucz mechaniczny |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Kolor | czarny |
| Grubość drzwi | 70*95mm/62*95mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio, Opera, inne |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Kolor | Ciemno szary |
| Grubość drzwi | 70*95mm/62*95mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio, Opera, inne |
| Operacja Temperatura | -20°C~60°C |
|---|---|
| Materiał | Stopy aluminium |
| Grubość drzwi | 40-120mm |
| zasilacz | Bateria litowa 4200 miliamperów |
| Odblokuj metodę | Twarz 3D + odcisk palca półprzewodnika + karta MF + hasło + klucz + TUYA |