| Ürün Adı | Cam Kapı Parmak İzi Kilidi |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Uygulama | Daire / Ev |
| Malzeme | Çinko Alaşım |
| Adı | Parmak izi şifresi akıllı kilit |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Renk | Siyah |
| Uygulama | ev/ofis/okul/daire |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | Siyah |
| Kapı kalınlığı | 70*95mm/62*95mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio/Opera/Diğerleri |
| Ürün Adı | ELA Ev Elektronik Dijital Akıllı Kilitli Kapı |
|---|---|
| Uygulama | Daireler/Otel |
| Renk | Siyah gümüş |
| Ağırlık | 3.5kg |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | SİYAH\Gümüş(fabrika standı)/ Gri/Altın |
| Kapı kalınlığı | 35-55mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio、Opera、Diğerleri |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | koyu \\gri \\altın |
| Kapı kalınlığı | 70*95mm/62*95mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio、Opera、Diğerleri |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Renk | Gümüş altın |
| Kapı kalınlığı | 35-55mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio、Opera、Diğerleri |
| Yolun kilidini aç | Kart+Mekanik Anahtar |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | Siyah |
| Kapı kalınlığı | 70*95mm/62*95mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio、Opera、Diğerleri |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | Koyu gri |
| Kapı kalınlığı | 70*95mm/62*95mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio、Opera、Diğerleri |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~60°C |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Kapı Kalınlığı | 40-120mm |
| Güç kaynağı | 4200 miliamperlik lityum pil |
| Kilit Açma Yöntemi | 3D yüz+yarı iletken parmak izi + MFcard + şifre + anahtar +TUYA |