| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Golden |
| Door Thickness | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio、Opera、Others |
| Application | Apartments, Office, School, Government Etc |
|---|---|
| Product Name | Smart Door Lock Electronic Key Card Door Locks |
| Door Thickness | 35-90mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Unlock Way | Card+password |
| Name | Digital Smart Door Lock/Smart Hotel Lock |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Material | Stainless Steel |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Silver、Black、Gold |
| Network | Wifi |
|---|---|
| Product Name | Smart Door Lock Fingerprint |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Motor | Acrylic Surface |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Product Name | Smart Remote Key Case Shell |
|---|---|
| Type | Car Key Remote Control |
| Payment Term | Paypal |
| Material | Plastic |
| MOQ | 100 |
| Name | Smart Keyless Door Lock With Biometric Fingerprint |
|---|---|
| Unlock Method | Semiconductor Fingerprint + MFcard + Password + Key +TUYA |
| Operation Temperature | -20°c~60°c |
| Material | Aluminum Alloy |
| Door Thickness | 38-70mm |
| Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Name | Push Pull Fingerprint Door Lock |
| Application | Apartment / Home |
| Color | Black |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Product Name | Tuya Zigbee Smart Lock |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Material | Aluminum Alloy |
| Application | Apartment,home |
| Color | Black |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | SDK |
| Product Name | Smart Electronic Hotel Keyless Smart Portable Hotel Door Lock |
| Application | Apartments |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
|---|---|
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi |
| Product Name | Smart Door Lock Fingerprint |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |