| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Silver、Gold、black |
| Door Thickness | 35-90mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Product Name | Digital Door Lock System |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | Wifi |
| Application | Apartment |
| Material | Zinc Alloy |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E13-SH |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Name | 3D Face Fingerprint Door Lock |
|---|---|
| Door Type | Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
| Data Storage Options | Cloud, Memory Card |
| Network | Wifi, Bluetooth |
| Panels | Aluminum Alloy, Electroplating, Ordinary Lamination |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Product Name | Electronic Fingerprint Door Lock |
| Data Storage Options | Cloud |
| Unlock Way | Card+Code+Key+Fingerprint+smartPhone |
| Application | Apartment |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Silver、gold、black |
| Door Thickness | 35-90mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-515 |
| Power Supply | 4AAbattery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E7 |
| Product Name | 3D Face Recognition Door Lock |
| Unlock Way | Phone + Face +Fingerprint + Password + Card + Key |
| Product Name | Deadbolt Electronic Door Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Wifi |
| Unlock Way | Fingerprint |
| Name | 100 SetsaIntelligent Smart Door Lock |
|---|---|
| Material | 201 Stainless Steel |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | SDK |