| Name | Electronic Key Code Door Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | SDK |
| Application | Hotel\aparterment |
| Color | Black / Sliver |
| Product Name | Digital Rim Lock Automatic Door Lock For Home |
|---|---|
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Silver, Black |
| Weight | About 3 Kgs |
| Unlock Way | Card+Mechanical Key+password+fingerprint |
| Product Name | Smart Fingerprint Door Lock |
|---|---|
| Application | Apartment\home |
| Mortise Option | 24*240 FOREND Mortion 60*68 MORTISE |
| Suitable For | Widely Usage |
| Unlock Way | Fingerprint + Password + Card + Key |
| Data Storage Options | Cloud |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Material | Aluminum Alloy |
| Application | Apartment/home |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E186-SH |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Data Storage Options | Cloud |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Product Name | Face Recognition Door Lock Fingerprint Scanner Door Access System |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Name | Face Recognition Door Lock |
|---|---|
| Color | Black/gold/sliver |
| Application | Home/office/school/apartment |
| Material | Zinc Alloy |
| Unlock Way | RFID Card/key/fingerprint/password |
| Name | Residential Fingerprint Lock |
|---|---|
| Material | Aluminum Alloy |
| Door Thickness | 38-70mm |
| Unlock Method | Semiconductor Fingerprint + MFcard + Password + Key +TUYA |
| Power Supply | 4 AA Battery |
| Name | Hotel Style Door Security Lock |
|---|---|
| Product Name | ELA Home Electronics Rfid Hotel Door Locks Hotel Style Door Lock |
| Application | Apartments/Hotel |
| Color | Silver |
| Door Thickness | 70*95mm/62*95mm |
| Data Storage Options | Cloud |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Material | Aluminum Alloy |
| Application | Apartment,home |
| Color | Black |