| Product Name | Tapping Screw |
|---|---|
| Finish | Black |
| Material | Brass |
| Measurement System | INCH |
| Head Style | Pan |
| Product Name | Electric Door Lock For Home |
|---|---|
| Door Type | Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | Bluetooth |
| Material | Zinc Alloy |
| Function | Multi-function |
| Product Name | Biometric Smart Hotel Lock |
|---|---|
| Application | Apartments\hotel |
| Color | Gold\sliver\black |
| Door Thickness | 35-90mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Application | Apartments, Office, School, Government Etc |
| Product Name | Zinc Alloy Electric /manual Hotel Rfid Smart Card Door Lock |
| Weight | About 3kgs |
| Door Thickness | 35-90mm |
| Name | RFID Security Door Locks |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Product Name | Padlock |
| Color | Silver / Gold / Black |
| Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Application | Apartments, Office, School, Government Etc |
| Product Name | Zinc Alloy Electric /manual Hotel Rfid Smart Card Door Lock |
| Weight | About 3kgs |
| Door Thickness | 35-90mm |
| Application | Apartments, Office, School, Government Etc |
|---|---|
| Product Name | Smart Door Lock Electronic Key Card Door Locks |
| Door Thickness | 35-90mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Unlock Way | Card+password |
| Application | Apartments, Office, School, Government Etc |
|---|---|
| Product Name | Smart Door Lock Electronic Door Lock With Remote Control Hotel |
| Door Thickness | 35-90mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Unlock Way | Card+password+KEY |
| Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Product Name | Zinc Alloy Electric /manual Hotel Rfid Smart Card Door Lock |
| Door Thickness | 35-90mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Unlock Way | Card\\Mechanical Key |
| Product Name | Door Password Lock |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Application | Apartment / Home |
| Function | Multi-function |
| Door Thickness | 3-15mm |