| Name | Wifi Fingerprint Smart Door Lock |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Material | Aluminum Alloy |
| Application | Apartment,home |
| Color | Black |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-518(E8) |
| Power Supply | 4AAbattery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Product Name | Sliding Wooden Door Locks |
|---|---|
| Material | Aluminum |
| Color | Silver,black |
| Weight | About 3.5kgs |
| Suitable For | Appartment Home Hotel |
| Name | Fingerprint Password Smart Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Data Storage Options | Cloud |
| Color | Black |
| Application | Home/office/school/apartment |
| Product Name | Keypad Electronic Door Lock |
|---|---|
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Network | Bluetooth |
| Material | Zinc Alloy |
| Unlock Method | Semiconductor Fingerprint + MFcard + Password + Key + TUYA APP |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Product Name | Smart Door Knob Fingerprint |
| Data Storage Options | Cloud |
| Network | Bluetooth/tuya |
| Material | Zinc Alloy |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E5 |
| Door Type | Wood Door, Steel Door |
| Network | Wifi |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-590-SH |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Network | Wifi, Bluetooth |
| Material | Aluminum Alloy |
| Application | Apartment,home |
| Color | Black |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door |
|---|---|
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Silver,black |
| Mortise Option | 28-85mm/35-85mm/40-85mm |
| Power Supply | Lithium Battery |