| Product Name | Digital Card Door Lock |
|---|---|
| Application | Apartments\hotel |
| Color | Brown\sliver\black |
| Weight | About 2.5kgs |
| Door Thickness | 35-90mm |
| Product Name | RFID Smart Door Lock Biometric |
|---|---|
| Application | Apartments/Hotel |
| Color | Brown\Sliver\Black |
| Weight | About 2.5kgs |
| Door Thickness | 35-90mm |
| Application | Apartments, Office, School, Government Etc |
|---|---|
| Product Name | Smart Door Lock Electronic Door Lock With Remote Control Hotel |
| Door Thickness | 35-90mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Unlock Way | Card+password |
| Material | PMMA |
|---|---|
| Color | Black |
| Usage | Advertising |
| Product Name | Acrylic Display Stand |
| Application | Retail Shops |
| Product Name | Smart Remote Key Case Shell |
|---|---|
| Type | Car Key Remote Control |
| Payment Term | Paypal |
| Material | Plastic |
| MOQ | 100 |
| Product Name | Smart Remote Key Case Shell |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Usage | Replace Car Key Case |
| Type | Car Key Remote Control |
| Key Words | Car Key |
| Product Name | Smart Remote Key Case Shell |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Usage | Replace Car Key Case |
| Type | Car Key Remote Control |
| Color | Black |
| Construction | Permanent Magnet |
|---|---|
| Commutation | Brush |
| Usage | Car |
| Protect Feature | Drip-proof |
| Efficiency | IE 1 |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Network | SDK |
| Material | Stainless Steel |
| Application | Apartments, Office, School, Government Etc |
| Data Storage Options | Cloud |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
|---|---|
| Speed | <0.5s |
| Emergency | USB Power Supply |
| Failure Rate | <0.5% |
| Power | 2500mAh Li-ion Battery |