| Naam van het product | Het onttrekken van Schroef |
|---|---|
| Afmaken. | Zwart |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Meetsysteem | duim |
| Hoofdstijl | PAN |
| Naam van het product | Elektrisch deur slot voor thuis |
|---|---|
| Type deur | Houten deur, Staaldeur, Roestvrij staaldeur, Aluminiumdeur |
| Netwerk | Bluetooth |
| Materiaal | Zinklegering |
| Functie | Multifunctioneel |
| Naam van het product | Biometrisch slim hotel slot |
|---|---|
| Toepassing | appartementen\hotel |
| Kleur | Goud\sliver\zwart |
| Deurdikte | 3590mm |
| PMS | Fidelio/Opera/anderen |
| Materiaal | Zinklegering |
|---|---|
| Toepassing | Appartementen, kantoor, school, overheid, enz. |
| Naam van het product | van de het Hotel rfid Smartcard van /manual van de zinklegering Elektrisch de Deurslot |
| Gewicht | ongeveer 3kgs |
| Deurdikte | 3590mm |
| Naam | RFID-veiligheidsdeurslotten |
|---|---|
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Naam van het product | hangslot |
| Kleur | Zilver / Goud / Zwart |
| Materiaal | Zinklegering |
|---|---|
| Toepassing | Appartementen, kantoor, school, overheid, enz. |
| Naam van het product | van de het Hotel rfid Smartcard van /manual van de zinklegering Elektrisch de Deurslot |
| Gewicht | ongeveer 3kgs |
| Deurdikte | 3590mm |
| Toepassing | Appartementen, kantoor, school, overheid, enz. |
|---|---|
| Naam van het product | Smart Door Lock elektronische sleutelkaartsluizen |
| Deurdikte | 3590mm |
| PMS | Fidelio/Opera/anderen |
| Ontgrendelen | Kaart+wachtwoord |
| Toepassing | Appartementen, kantoor, school, overheid, enz. |
|---|---|
| Naam van het product | Smart Door Lock elektronisch deur slot met afstandsbediening hotel |
| Deurdikte | 3590mm |
| PMS | Fidelio/Opera/anderen |
| Ontgrendelen | Kaart+wachtwoord+sleutel |
| Materiaal | Zinklegering |
|---|---|
| Naam van het product | van de het Hotel rfid Smartcard van /manual van de zinklegering Elektrisch de Deurslot |
| Deurdikte | 3590mm |
| PMS | Fidelio/Opera/anderen |
| Ontgrendelen | Kaart\\Mechanische sleutel |
| Naam van het product | Door wachtwoord slot |
|---|---|
| Netwerk | Wifi |
| Toepassing | Appartement / woning |
| Functie | Multifunctioneel |
| De dikte van de deur | 315mm |