| Nazwa produktu | Wkręt samogwintujący |
|---|---|
| Skończ. | czarny |
| Materiał | Mosiądz |
| System miar | Cal |
| Styl głowy | PATELNIA |
| Nazwa produktu | Elektryczny zamek do drzwi do domu |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Sieć | Bluetooth |
| Materiał | Stop cynkowy |
| Funkcja | Wielofunkcyjny |
| Nazwa produktu | Biometryczny inteligentny zamek hotelowy |
|---|---|
| Zastosowanie | apartamenty\hotel |
| Kolor | złoto\sliver\czarny |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio/Opera/Inne |
| Materiał | Stop cynkowy |
|---|---|
| Zastosowanie | mieszkania, biura, szkoły, instytucje rządowe itp |
| Nazwa produktu | stop cynku Elektryczny/ręczny Zamek drzwiowy z kartą inteligentną Hotel RFID |
| Waga | około 3kg |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| Nazwa | Zamki drzwiowe zabezpieczone RFID |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Nazwa produktu | kłódka |
| Kolor | Srebrny/złoty/czarny |
| Materiał | Stop cynkowy |
|---|---|
| Zastosowanie | mieszkania, biura, szkoły, instytucje rządowe itp |
| Nazwa produktu | stop cynku Elektryczny/ręczny Zamek drzwiowy z kartą inteligentną Hotel RFID |
| Waga | około 3kg |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| Zastosowanie | mieszkania, biura, szkoły, instytucje rządowe itp |
|---|---|
| Nazwa produktu | Inteligentne zamki do drzwi elektroniczne zamki do drzwi na kartę |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio/Opera/Inne |
| Odblokuj sposób | Karta+hasło |
| Zastosowanie | mieszkania, biura, szkoły, instytucje rządowe itp |
|---|---|
| Nazwa produktu | Elektroniczny zamek do drzwi Smart Door Lock ze zdalnym sterowaniem hotelowym |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio/Opera/Inne |
| Odblokuj sposób | Karta+hasło+KLUCZ |
| Materiał | Stop cynkowy |
|---|---|
| Nazwa produktu | stop cynku Elektryczny/ręczny Zamek drzwiowy z kartą inteligentną Hotel RFID |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio/Opera/Inne |
| Odblokuj sposób | Karta\\Klucz mechaniczny |
| Nazwa produktu | Blokada drzwi na hasło |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Zastosowanie | Mieszkanie / Dom |
| Funkcja | Wielofunkcyjny |
| Grubość drzwi | 3-15mm |