| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | BLACK\Silver(factory Stand)/ Gray/Gold |
| Door Thickness | 35-55mm |
| PMS | Fidelio、Opera、Others |
| Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Door Thickness | 35-90mm |
| Unlock Way | Card+Mechanical Key |
| Warranty | 2 Years |
| Color | Sliver / Black / Gold |
| Product Name | RFID Smart Card |
|---|---|
| Special Features | Waterproof / Weatherproof |
| Material | PVC |
| Application | Access Control System |
| Size | 85.5*54mm |
| Type | High Frequency PCB |
|---|---|
| Material | Tg180 |
| Usage | Aviation |
| Color | Green |
| Product Name | Pcb Board Assembly |
| Product Name | Padlock |
|---|---|
| Port | Shenzhen/goangzhou |
| Supply Ability | 10000 Bag/Bags per Day |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | ELA |
| Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Color | Golden |
| Door Thickness | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Black |
| Door Thickness | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Condition | Used |
|---|---|
| Product Name | Surge Protective Device |
| Warranty | 1 Year |
| Shipping Term | DHL |
| Application | Electronic Equipment |
| Max. Current | 40 |
|---|---|
| Max. Voltage | 240 |
| Mechanical Life | 5 |
| Product Name | Smart Wifi Switch |
| Function | Touch Panel Light Wall Switch |
| Warranty | Other |
|---|---|
| Material | ABS |
| Product Name | Battery Holder Box |
| Application | Battery Pack |
| Color | Black |