| Ürün Adı | Diş açan vida |
|---|---|
| Bitir. | Siyah |
| Malzeme | Pirinç |
| Ölçüm sistemi | İnç |
| Kafa Stili | TAVA |
| Ürün Adı | Ev için elektrikli kapı kilidi |
|---|---|
| Kapı Tipi | Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Ağ | Bluetooth |
| Malzeme | Çinko Alaşım |
| fonksiyon | çok işlevli |
| Ürün Adı | Biyometrik Akıllı Otel Kilidi |
|---|---|
| Uygulama | apartmanlar\otel |
| Renk | Altın \ gümüş \ siyah |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio/Opera/Diğerleri |
| Malzeme | Çinko Alaşım |
|---|---|
| Uygulama | apartmanlar, ofis, okul, hükümet vb |
| Ürün Adı | çinko alaşımı Elektrikli / manuel Otel rfid Akıllı kart Kapı Kilidi |
| Ağırlık | yaklaşık 3kgs |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| Adı | RFID Güvenlik Kapı Kilitleri |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Ürün Adı | asma kilit |
| Renk | Gümüş / Altın / siyah |
| Malzeme | Çinko Alaşım |
|---|---|
| Uygulama | apartmanlar, ofis, okul, hükümet vb |
| Ürün Adı | çinko alaşımı Elektrikli / manuel Otel rfid Akıllı kart Kapı Kilidi |
| Ağırlık | yaklaşık 3kgs |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| Uygulama | apartmanlar, ofis, okul, hükümet vb |
|---|---|
| Ürün Adı | Akıllı Kapı Kilitleri Elektronik anahtar kartı kapı kilitleri |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio/Opera/Diğerleri |
| Yolun kilidini aç | Kart+şifre |
| Uygulama | apartmanlar, ofis, okul, hükümet vb |
|---|---|
| Ürün Adı | Akıllı Kapı Kilitli uzaktan kumanda otel ile elektronik kapı kilitli |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio/Opera/Diğerleri |
| Yolun kilidini aç | Kart+şifre+ANAHTAR |
| Malzeme | Çinko Alaşım |
|---|---|
| Ürün Adı | çinko alaşımı Elektrikli / manuel Otel rfid Akıllı kart Kapı Kilidi |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio/Opera/Diğerleri |
| Yolun kilidini aç | Kart \ Mekanik Anahtar |
| Ürün Adı | Kapı şifreli kilit |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Uygulama | Daire / Ev |
| fonksiyon | çok işlevli |
| Kapı Kalınlığı | 3-15mm |