| Ürün Adı | Dijital Kartlı Kapı Kilidi |
|---|---|
| Uygulama | apartmanlar\otel |
| Renk | kahverengi\şerit\siyah |
| Ağırlık | yaklaşık 2,5 kg |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| Ürün Adı | RFID Akıllı Kapı Kilidi Biyometrik |
|---|---|
| Uygulama | Daireler/Otel |
| Renk | kahverengi\şerit\siyah |
| Ağırlık | yaklaşık 2,5 kg |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| Uygulama | apartmanlar, ofis, okul, hükümet vb |
|---|---|
| Ürün Adı | Akıllı Kapı Kilitli uzaktan kumanda otel ile elektronik kapı kilitli |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio/Opera/Diğerleri |
| Yolun kilidini aç | Kart+şifre |
| Malzeme | PMMA |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Kullanımı | reklam |
| Ürün Adı | Akrilik Teşhir Standı |
| Uygulama | Perakende Mağazalar |
| Ürün Adı | Akıllı Uzaktan Anahtar Kutu Kabuğu |
|---|---|
| türü | Araba Anahtar Uzaktan Kumanda |
| Ödeme koşulu | Paypal |
| Malzeme | plastik |
| MOQ | 100 |
| Ürün Adı | Akıllı Uzaktan Anahtar Kutu Kabuğu |
|---|---|
| Malzeme | plastik |
| Kullanımı | Araba Anahtarı Durumunu Değiştirin |
| türü | Araba Anahtar Uzaktan Kumanda |
| Anahtar Kelimeler | Araba anahtarı |
| Ürün Adı | Akıllı Uzaktan Anahtar Kutu Kabuğu |
|---|---|
| Malzeme | plastik |
| Kullanımı | Araba Anahtarı Durumunu Değiştirin |
| türü | Araba Anahtar Uzaktan Kumanda |
| Renk | Siyah |
| Yapı | KALICI Mıknatıs |
|---|---|
| komütasyon | fırçalamak |
| Kullanımı | Araba |
| Koruma Özelliği | su geçirmez |
| Verimlilik | yani 1 |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Ağ | SDK |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Uygulama | apartmanlar, ofis, okul, hükümet vb |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Hız | <0,5sn |
| Acil Durum | USB güç kaynağı |
| Başarısızlık oranı | <%0,5 |
| Güç | 2500mAh lityum iyon pil |