| Naam van het product | Digitaal kaartdeurslot |
|---|---|
| Toepassing | appartementen\hotel |
| Kleur | bruin\sliver\zwart |
| Gewicht | Ongeveer 2,5 kg. |
| Deurdikte | 3590mm |
| Naam van het product | Biometrisch RFID-smartdeurslot |
|---|---|
| Toepassing | Appartementen/Hotel |
| Kleur | bruin\sliver\zwart |
| Gewicht | Ongeveer 2,5 kg. |
| Deurdikte | 3590mm |
| Toepassing | Appartementen, kantoor, school, overheid, enz. |
|---|---|
| Naam van het product | Smart Door Lock elektronisch deur slot met afstandsbediening hotel |
| Deurdikte | 3590mm |
| PMS | Fidelio/Opera/anderen |
| Ontgrendelen | Kaart+wachtwoord |
| Materiaal | PMMA |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Gebruik | Reclame |
| Naam van het product | Acrylvertoningstribune |
| Toepassing | Kleinhandelswinkels |
| Naam van het product | Smart Remote Keycase Shell |
|---|---|
| type | Autosleutel afstandsbediening |
| Betalingsduur | PayPal |
| Materiaal | Plastic |
| MOQ | 100 |
| Naam van het product | Smart Remote Keycase Shell |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Gebruik | Vervang de autosleutelkoffer |
| type | Autosleutel afstandsbediening |
| Sleutelwoorden | Autosleutel |
| Naam van het product | Smart Remote Keycase Shell |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Gebruik | Vervang de autosleutelkoffer |
| type | Autosleutel afstandsbediening |
| Kleur | Zwart |
| Bouw | Permanente magneet |
|---|---|
| Verplaatsing | Borstel |
| Gebruik | Auto |
| Bescherm de functie | Drip-proof |
| Efficiëntie | IE 1 |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| Netwerk | SDK |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Toepassing | Appartementen, kantoor, school, overheid, enz. |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| Versnelling | <0> |
| Noodsituatie | USB-voeding |
| Mislukkingspercentage | <0> |
| Kracht | Li-ionbatterij van 2500 mAh |