| Nazwa produktu | Cyfrowy zamek do drzwi na kartę |
|---|---|
| Zastosowanie | apartamenty\hotel |
| Kolor | brązowy \ srebrny \ czarny |
| Waga | około 2,5kg |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| Nazwa produktu | Biometryczny RFID Smart Door Lock |
|---|---|
| Zastosowanie | Apartamenty/Hotel |
| Kolor | brązowy \ srebrny \ czarny |
| Waga | około 2,5kg |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| Zastosowanie | mieszkania, biura, szkoły, instytucje rządowe itp |
|---|---|
| Nazwa produktu | Elektroniczny zamek do drzwi Smart Door Lock ze zdalnym sterowaniem hotelowym |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio/Opera/Inne |
| Odblokuj sposób | Karta+hasło |
| Materiał | PMMA |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Użycie | reklama |
| Nazwa produktu | Stojak akrylowy |
| Zastosowanie | Sklepy detaliczne |
| Nazwa produktu | Inteligentna skrzynia kluczyka zdalnego sterowania |
|---|---|
| Rodzaj | Pilot zdalnego sterowania kluczykiem samochodowym |
| Termin płatności | PayPal |
| Materiał | Plastikowy |
| MOQ | 100 |
| Nazwa produktu | Inteligentna skrzynia kluczyka zdalnego sterowania |
|---|---|
| Materiał | Plastikowy |
| Użycie | Wymień obudowę kluczyka samochodowego |
| Rodzaj | Pilot zdalnego sterowania kluczykiem samochodowym |
| Kluczowe słowa | Kluczyk samochodowy |
| Nazwa produktu | Inteligentna skrzynia kluczyka zdalnego sterowania |
|---|---|
| Materiał | Plastikowy |
| Użycie | Wymień obudowę kluczyka samochodowego |
| Rodzaj | Pilot zdalnego sterowania kluczykiem samochodowym |
| Kolor | czarny |
| Budowa | TRWAŁY MAGNES |
|---|---|
| Komutacja | szczotka |
| Użycie | Samochód |
| Funkcja ochrony | kroploszczelny |
| wydajność | czyli 1 |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Sieć | SDK |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Zastosowanie | mieszkania, biura, szkoły, instytucje rządowe itp |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Prędkość | <0,5 s |
| Nagły wypadek | Zasilacz USB |
| Współczynnik awaryjności | <0,5% |
| Władza | 2500 mAh bateria litowo-jonowa |