| Network | Wifi, Ip, SDK |
|---|---|
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Product Name | Cabinet Lock |
| Material | Zinc Alloy |
| Color | Black |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Door Thickness | 35-90mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Unlock Way | Card+Mechanical Key |
| Warranty | 2 Years |
| Securitylevel | High |
|---|---|
| Suitable For | Widely |
| Power Supply | 4 AA Batteries |
| Batterytype | Rechargeable Lithium Battery |
| Door Thickness | 38-70mm |
| Securitylevel | ANSI Grade 2 |
|---|---|
| Door Thickness | 35-90mm |
| Operatingtemperature | -10°C To 50°C |
| Warranty | 2 Years |
| Weight | 1.5 Kg |
| Data Storage Options | Cloud |
|---|---|
| Operatingtemperature | -10°C To 50°C |
| Weight | 1.5 Kg |
| Port | Shenzhen\guangzhou |
| Installationtype | Surface Mounted |
| Power Supply | 4 AA Batteries |
|---|---|
| Pms | Fidelio/Opera/Others |
| Port | Shenzhen/goangzhou |
| Function | Tuya Version |
| Unlockmethods | Fingerprint / Password / App / Mechanical Key |
| Function | Tuya Version |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Securitylevel | High |
| Pms | Fidelio/Opera/Others |
| Port | Shenzhen/goangzhou |