| Sieć | Wi-Fi, IP, SDK |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Nazwa produktu | Zamek szafki |
| Materiał | Stop cynkowy |
| Kolor | czarny |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio/Opera/Inne |
| Odblokuj sposób | Karta + klucz mechaniczny |
| Gwarancja | 2 lata |
| Securitylevel | High |
|---|---|
| Suitable For | Widely |
| Power Supply | 4 AA Batteries |
| Batterytype | Rechargeable Lithium Battery |
| Door Thickness | 38-70mm |
| Poziom bezpieczeństwa | ANSI klasa 2 |
|---|---|
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| Temperatura robocza | -10°C do 50°C |
| Gwarancja | 2 lata |
| Waga | 1,5 KG |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
|---|---|
| Temperatura robocza | -10°C do 50°C |
| Waga | 1,5 KG |
| Port | Shenzhen \ Guangzhou |
| Typ instalacji | Zamontowany powierzchnia |
| Power Supply | 4 AA Batteries |
|---|---|
| Pms | Fidelio/Opera/Others |
| Port | Shenzhen/goangzhou |
| Function | Tuya Version |
| Unlockmethods | Fingerprint / Password / App / Mechanical Key |
| Function | Tuya Version |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Securitylevel | High |
| Pms | Fidelio/Opera/Others |
| Port | Shenzhen/goangzhou |