| Material | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Name | Push Pull Fingerprint Door Lock |
| Application | Apartment / Home |
| Color | Black |
| Door Type | Glass Door, Wood Door, Steel Door, Stainless Steel Door, Aluminum Door |
| Product Name | Smart Keyless Door Lock |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Application | Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Silver\Black\Gray |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Silver、Gold、black |
| Door Thickness | 35-90mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Product Name | ELA Home Electronics Digital Smart Lock Door |
|---|---|
| Application | Apartments/Hotel |
| Color | Black,Silver |
| Weight | 3.5kgs |
| Door Thickness | 35-90mm |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Color | Dark \\gray \\gold |
| Door Thickness | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio、Opera、Others |
| Battery Life | 6-12 Months |
|---|---|
| Voltage | 3.7v~ 4.2v |
| Panel | CNC Aluminum Alloy |
| Operating Temperature | -10°C To 50°C |
| Suitable Mortise | 6085/6068 And More |
| Voltage | 3.7v~ 4.2v |
|---|---|
| Panel | CNC Aluminum Alloy |
| Sell Point | Make Your Life Intelligent |
| Finger Usage Angle | 360° Seamless Fingerprint Semi-conductor |
| False Acceptance Rate | <0.1% |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-595 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Data Storage Options | Cloud |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Product Name | Safety Magnetic Electronic Keyless Fingerprint Wooden Drawer Lock |
| Application | Home / Office / Hotel |
| Color | Black |
| Network | Wifi, Ip, SDK |
|---|---|
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Product Name | Cabinet Lock |
| Material | Zinc Alloy |
| Color | Black |