| Voltage | 3.7v~ 4.2v |
|---|---|
| Panel | CNC Aluminum Alloy |
| Sell Point | Make Your Life Intelligent |
| Finger Usage Angle | 360° Seamless Fingerprint Semi-conductor |
| False Acceptance Rate | <0.1% |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
|---|---|
| Brand Name | ELA |
| Model Number | E-595 |
| Power Supply | Lithium Battery |
| Working Voltage | 4.5~6V |
| Data Storage Options | Cloud |
|---|---|
| Network | Wifi |
| Product Name | Safety Magnetic Electronic Keyless Fingerprint Wooden Drawer Lock |
| Application | Home / Office / Hotel |
| Color | Black |
| Network | Wifi, Ip, SDK |
|---|---|
| Application | Hotel, Apartments, Office, School, Government Etc |
| Product Name | Cabinet Lock |
| Material | Zinc Alloy |
| Color | Black |
| Material | 304 Stainless Steel |
|---|---|
| Door Thickness | 35-90mm |
| PMS | Fidelio/Opera/Others |
| Unlock Way | Card+Mechanical Key |
| Warranty | 2 Years |
| Securitylevel | ANSI Grade 2 |
|---|---|
| Door Thickness | 35-90mm |
| Operatingtemperature | -10°C To 50°C |
| Warranty | 2 Years |
| Weight | 1.5 Kg |
| Data Storage Options | Cloud |
|---|---|
| Operatingtemperature | -10°C To 50°C |
| Weight | 1.5 Kg |
| Port | Shenzhen\guangzhou |
| Installationtype | Surface Mounted |