| Netwerk | wifi, Ip, SDK |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Naam van het product | Kabinetsslot |
| Materiaal | Zinklegering |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Deurdikte | 3590mm |
| PMS | Fidelio/Opera/anderen |
| Ontgrendelen | Card+Mechanical Sleutel |
| Garantie | 2 jaar |
| Securitylevel | High |
|---|---|
| Suitable For | Widely |
| Power Supply | 4 AA Batteries |
| Batterytype | Rechargeable Lithium Battery |
| Door Thickness | 38-70mm |
| Beveiligingsniveau | ANSI-klasse 2 |
|---|---|
| Deurdikte | 3590mm |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot 50°C |
| Garantie | 2 jaar |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot 50°C |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Haven | Shenzhen\Guangzhou |
| Installatietype | Oppervlakte gemonteerd |
| Power Supply | 4 AA Batteries |
|---|---|
| Pms | Fidelio/Opera/Others |
| Port | Shenzhen/goangzhou |
| Function | Tuya Version |
| Unlockmethods | Fingerprint / Password / App / Mechanical Key |
| Function | Tuya Version |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Securitylevel | High |
| Pms | Fidelio/Opera/Others |
| Port | Shenzhen/goangzhou |