| Δίκτυο | wifi, IP, SDK |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Ονομασία προϊόντος | Κλειδαριά γραφείου |
| Υλικό | Σύνθεση ψευδαργύρου |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πάχος πορτών | 35-90 χιλιοστά |
| PMS | Fidelio/όπερα/άλλες |
| Ανοίξτε το δρόμο | Card+Mechanical κλειδί |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Securitylevel | High |
|---|---|
| Suitable For | Widely |
| Power Supply | 4 AA Batteries |
| Batterytype | Rechargeable Lithium Battery |
| Door Thickness | 38-70mm |
| Επίπεδο ασφαλείας | ANSI Βαθμός 2 |
|---|---|
| Πάχος πόρτας | 35-90 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως 50°C |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Βάρος | 1,5 KG |
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως 50°C |
| Βάρος | 1,5 KG |
| Λιμάνι | Σένζεν\Γκουάνγκζου |
| Τύπος εγκατάστασης | Επιφανειακός |
| Power Supply | 4 AA Batteries |
|---|---|
| Pms | Fidelio/Opera/Others |
| Port | Shenzhen/goangzhou |
| Function | Tuya Version |
| Unlockmethods | Fingerprint / Password / App / Mechanical Key |
| Function | Tuya Version |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Securitylevel | High |
| Pms | Fidelio/Opera/Others |
| Port | Shenzhen/goangzhou |