| Ağ | Wi-Fi, IP, SDK |
|---|---|
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Ürün Adı | Dolap Kilidi |
| Malzeme | Çinko Alaşım |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio/Opera/Diğerleri |
| Yolun kilidini aç | Kart+Mekanik Anahtar |
| Garanti | 2 yıl |
| Securitylevel | High |
|---|---|
| Suitable For | Widely |
| Power Supply | 4 AA Batteries |
| Batterytype | Rechargeable Lithium Battery |
| Door Thickness | 38-70mm |
| Güvenlik düzeyi | ANSI Sınıf 2 |
|---|---|
| Kapı Kalınlığı | 35-90mm |
| Çalışma sıcaklığı | -10°C ila 50°C |
| Garanti | 2 yıl |
| Ağırlık | 1,5 kg |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -10°C ila 50°C |
| Ağırlık | 1,5 kg |
| Liman | Shenzhen\Guangzhou |
| Kurulum türü | Yüzeye monte edilmiş |
| Power Supply | 4 AA Batteries |
|---|---|
| Pms | Fidelio/Opera/Others |
| Port | Shenzhen/goangzhou |
| Function | Tuya Version |
| Unlockmethods | Fingerprint / Password / App / Mechanical Key |
| Function | Tuya Version |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Securitylevel | High |
| Pms | Fidelio/Opera/Others |
| Port | Shenzhen/goangzhou |