| Voltage | 3.7v~ 4.2v |
|---|---|
| Panel | CNC Aluminum Alloy |
| Sell Point | Make Your Life Intelligent |
| Finger Usage Angle | 360° Seamless Fingerprint Semi-conductor |
| False Acceptance Rate | <0.1% |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-595 |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
|---|---|
| Netwerk | Wifi |
| Naam van het product | Houten de ladeslot van de veiligheids magnetisch elektronisch keyless vingerafdruk |
| Toepassing | Huis/Bureau/Hotel |
| Kleur | Zwart |
| Netwerk | wifi, Ip, SDK |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Naam van het product | Kabinetsslot |
| Materiaal | Zinklegering |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Deurdikte | 3590mm |
| PMS | Fidelio/Opera/anderen |
| Ontgrendelen | Card+Mechanical Sleutel |
| Garantie | 2 jaar |
| Securitylevel | ANSI Grade 2 |
|---|---|
| Door Thickness | 35-90mm |
| Operatingtemperature | -10°C To 50°C |
| Warranty | 2 Years |
| Weight | 1.5 Kg |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot 50°C |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Haven | Shenzhen\Guangzhou |
| Installatietype | Oppervlakte gemonteerd |