| Τύπος εγκατάστασης | Επιφανειακός |
|---|---|
| Επίπεδο ασφαλείας | ANSI Βαθμός 2 |
| Λειτουργία | Πολλαπλών λειτουργιών |
| Λιμάνι | Σένζεν\Γκουάνγκζου |
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Τύπος εγκατάστασης | Επιφανειακός |
|---|---|
| Πάχος πόρτας | 35-90 χιλιοστά |
| Επίπεδο ασφαλείας | ANSI Βαθμός 2 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως 50°C |
| Απόσταση κέντρου κίνησης | 70*95 χιλιοστά |
| Battery Life | 6-12 Months |
|---|---|
| Voltage | 3.7v~ 4.2v |
| Panel | CNC Aluminum Alloy |
| Operating Temperature | -10°C To 50°C |
| Suitable Mortise | 6085/6068 And More |
| Voltage | 3.7v~ 4.2v |
|---|---|
| Panel | CNC Aluminum Alloy |
| Sell Point | Make Your Life Intelligent |
| Finger Usage Angle | 360° Seamless Fingerprint Semi-conductor |
| False Acceptance Rate | <0.1% |
| Εγκόπτω | 70*95mm/62*95mm |
|---|---|
| Εφαρμογή | διαμέρισμα\ ξενοδοχείο |
| Λιμάνι | Σένζεν/Γκουάνγκτσοου |
| Τύπος κλειδαριάς | Ηλεκτρονική κλειδαριά πορτών |
| Χρώμα | Ασημένιο / μαύρο |
| Function | Tuya Version |
|---|---|
| Connectivity | Wi-Fi / Bluetooth |
| Batterytype | Rechargeable Lithium Battery |
| Material | Zinc Alloy |
| Port | Shenzhen/goangzhou |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-595 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Εργασιακή τάση | 4.5~6V |
| Τύπος κλειδαριάς | Ηλεκτρονική κλειδαριά πορτών |
|---|---|
| Τύπος εγκατάστασης | Επιφανειακός |
| Διάρκεια μπαταρίας | 12 Μήνες |
| Βάρος | 1,5 KG |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
|---|---|
| Δίκτυο | WiFi |
| Ονομασία προϊόντος | Ασφάλεια μαγνητική ηλεκτρονική κλειδαριά χωρίς κλειδί δακτυλικά αποτυπώματα ξύλινη κλειδαριά συρτάρι |
| Εφαρμογή | Σπίτι/γραφείο/ξενοδοχείο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λιμάνι | Σένζεν/Γκουάνγκτσοου |
|---|---|
| Διάρκεια μπαταρίας | 12 Μήνες |
| Διαστάσεις | 300mm X 70mm X 40mm |
| Εφαρμογή | διαμέρισμα\ ξενοδοχείο |
| Δίκτυο | wifi, SDK |