| Voltage | 3.7v~ 4.2v |
|---|---|
| Panel | CNC Aluminum Alloy |
| Sell Point | Make Your Life Intelligent |
| Finger Usage Angle | 360° Seamless Fingerprint Semi-conductor |
| False Acceptance Rate | <0.1% |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-595 |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Ürün Adı | Güvenlik manyetik elektronik anahtarsız parmak izi ahşap çekmece kilidi |
| Uygulama | Ev / Ofis / Otel |
| Renk | Siyah |
| Ağ | Wi-Fi, IP, SDK |
|---|---|
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Ürün Adı | Dolap Kilidi |
| Malzeme | Çinko Alaşım |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio/Opera/Diğerleri |
| Yolun kilidini aç | Kart+Mekanik Anahtar |
| Garanti | 2 yıl |
| Güvenlik düzeyi | ANSI Sınıf 2 |
|---|---|
| Kapı Kalınlığı | 35-90mm |
| Çalışma sıcaklığı | -10°C ila 50°C |
| Garanti | 2 yıl |
| Ağırlık | 1,5 kg |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -10°C ila 50°C |
| Ağırlık | 1,5 kg |
| Liman | Shenzhen\Guangzhou |
| Kurulum türü | Yüzeye monte edilmiş |