| Typ instalacji | Zamontowany powierzchnia |
|---|---|
| Poziom bezpieczeństwa | ANSI klasa 2 |
| Funkcjonować | Wielofunkcyjny |
| Port | Shenzhen \ Guangzhou |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Typ instalacji | Zamontowany powierzchnia |
|---|---|
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| Poziom bezpieczeństwa | ANSI klasa 2 |
| Temperatura robocza | -10°C do 50°C |
| Odległość od środka ruchu | 70*95mm |
| Battery Life | 6-12 Months |
|---|---|
| Voltage | 3.7v~ 4.2v |
| Panel | CNC Aluminum Alloy |
| Operating Temperature | -10°C To 50°C |
| Suitable Mortise | 6085/6068 And More |
| Voltage | 3.7v~ 4.2v |
|---|---|
| Panel | CNC Aluminum Alloy |
| Sell Point | Make Your Life Intelligent |
| Finger Usage Angle | 360° Seamless Fingerprint Semi-conductor |
| False Acceptance Rate | <0.1% |
| Gniazdo | 70*95mm/62*95mm |
|---|---|
| Aplikacja | apartament\hotel |
| Port | Shenzhen/goangzhou |
| Typ zamka | Elektroniczny zamek do drzwi |
| Kolor | Srebrny / czarny |
| Function | Tuya Version |
|---|---|
| Connectivity | Wi-Fi / Bluetooth |
| Batterytype | Rechargeable Lithium Battery |
| Material | Zinc Alloy |
| Port | Shenzhen/goangzhou |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-595 |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Typ zamka | Elektroniczny zamek do drzwi |
|---|---|
| Typ instalacji | Zamontowany powierzchnia |
| Żywotność baterii | 12 miesięcy |
| Waga | 1,5 KG |
| Gwarancja | 2 lata |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Nazwa produktu | Bezpieczeństwo magnetyczny elektroniczny bez klucza odciski palców drewniany zamek szuflady |
| Zastosowanie | Dom / Biuro / Hotel |
| Kolor | czarny |
| Port | Shenzhen/goangzhou |
|---|---|
| Żywotność baterii | 12 miesięcy |
| Wymiary | 300 mm x 70 mm x 40 mm |
| Aplikacja | apartament\hotel |
| Sieć | Wi-Fi, SDK |