| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | Gümüş, Altın, siyah |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio/Opera/Diğerleri |
| Ürün Adı | Dijital Kapı Kilitleme Sistemi |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Uygulama | Daire |
| Malzeme | Çinko Alaşım |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E13-Ş |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |
| Adı | 3 boyutlu yüz parmak izi kapı kilidi |
|---|---|
| Kapı Tipi | Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz çelik kapı |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut, hafıza kartı. |
| Ağ | Wi-Fi, Bluetooth |
| Paneller | Alüminyum alaşımı, galvanik, sıradan laminasyon |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Ürün Adı | Elektronik parmak izi kapı kilidi |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Yolun kilidini aç | Kart+Kod+Anahtar+Parmak İzi+akıllı Telefon |
| Uygulama | Daire |
| Adı | 100 TakımaAkıllı Akıllı Kapı Kilidi |
|---|---|
| Malzeme | 201 paslanmaz çelik |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Ağ | SDK |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | Gümüş, Altın, siyah |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio/Opera/Diğerleri |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-515 |
| Güç kaynağı | 4AApil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E7 |
| Ürün Adı | 3D Yüz Tanıma Kapı Kilidi |
| Kilitlenme yolu | Telefon + Yüz + Parmak İzi + Şifre + Kart + Anahtar |
| Ürün Adı | Ölü kilitli elektronik kapı kilidi |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Yolun kilidini aç | Parmak izi |