| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | Altın |
| Kapı kalınlığı | 70*95mm/62*95mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio、Opera、Diğerleri |
| Uygulama | apartmanlar, ofis, okul, hükümet vb |
|---|---|
| Ürün Adı | Akıllı Kapı Kilitleri Elektronik anahtar kartı kapı kilitleri |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio/Opera/Diğerleri |
| Yolun kilidini aç | Kart+şifre |
| Adı | Dijital akıllı kapı kilidi/Akıllı otel kilidi |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | Gümüş, Siyah, Altın |
| Ağ | Kablosuz internet |
|---|---|
| Ürün Adı | Akıllı Kapı Kilidi Parmak İzi |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Motor | Akrilik yüzey |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Ürün Adı | Akıllı Uzaktan Anahtar Kutu Kabuğu |
|---|---|
| türü | Araba Anahtar Uzaktan Kumanda |
| Ödeme koşulu | Paypal |
| Malzeme | plastik |
| MOQ | 100 |
| Adı | Biyometrik Parmak İzi ile Akıllı Anahtarsız Kapı Kilidi |
|---|---|
| Kilit Açma Yöntemi | Yarım iletken parmak izi + MFcard + parola + anahtar + TUYA |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Kapı Kalınlığı | 38-70 mm |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Adı | Basın Parmak izi kapı kilidi çekin |
| Uygulama | Daire / Ev |
| Renk | Siyah |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Ürün Adı | Tuya Zigbee Akıllı Kilit |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Daire, ev |
| Renk | Siyah |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | SDK |
| Ürün Adı | Akıllı Elektronik Otel Anahtarsız Akıllı Taşınabilir Otel Kapı Kilitli |
| Uygulama | daireler |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz çelik kapı |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Ürün Adı | Akıllı Kapı Kilidi Parmak İzi |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |