| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E-H109-SH |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C~60°C |
| Ürün Adı | RFID Akıllı Kapı Kilidi Biyometrik |
|---|---|
| Uygulama | Daireler/Otel |
| Renk | kahverengi\şerit\siyah |
| Ağırlık | yaklaşık 2,5 kg |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| Ürün Adı | Akıllı Anahtarsız Kapı Kilitli |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Uygulama | apartmanlar, ofis, okul, hükümet vb |
| Renk | Gümüş\Siyah\Gri |
| adet öncesi sendromu | Fidelio/Opera/Diğerleri |
| Adı | RFID akıllı kapı kilidi |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | Gümüş |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | Gümüş, Altın, siyah |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio/Opera/Diğerleri |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Ağ | SDK |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | Gümüş |
| Ağırlık | Yaklaşık 5.5 kg. |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | Gümüş, Altın, siyah |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio/Opera/Diğerleri |
| Ürün Adı | ELA Otel Kapı Kilidi H03 |
|---|---|
| Uygulama | Daireler/Otel/ |
| Renk | Siyah gümüş |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| Yolun kilidini aç | Kart, Mekanik Anahtar, Parmak izi |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Renk | Gümüş altın |
| Kapı kalınlığı | 35-55mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio、Opera、Diğerleri |
| Yolun kilidini aç | Kart+Mekanik Anahtar |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Wi-Fi, SDK |
| Malzeme | 201 paslanmaz çelik |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |