| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Uygulama | apartmanlar, ofis, okul, hükümet vb |
| Ürün Adı | Akıllı Kapı Kilitli anahtarsız ön kapı kilitli otel kilitli |
| Renk | Gümüş/Siyah |
| adet öncesi sendromu | Fidelio/Opera/Diğerleri |
| Ürün Adı | Biyometrik Otel Kapı Kilidi |
|---|---|
| Uygulama | Daireler / Otel |
| Renk | Gümüş, siyah, altın. |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio、Opera、Diğerleri |
| Ürün Adı | ELA Ev Elektronik Dijital Akıllı Kilitli Kapı |
|---|---|
| Uygulama | Daireler/Otel |
| Renk | Siyah gümüş |
| Ağırlık | 3.5kg |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| Adı | 100 TakımaAkıllı Akıllı Kapı Kilidi |
|---|---|
| Malzeme | 201 paslanmaz çelik |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Ağ | SDK |
| Adı | Bluetooth Akıllı Kapı Kilitli |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Daire, ev |
| Adı | RFID Güvenlik Kapı Kilitleri |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Ürün Adı | asma kilit |
| Renk | Gümüş / Altın / siyah |
| Ürün Adı | Parmak İzli Elektronik Kapı Kilidi |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz çelik kapı |
| Ağ | Kablosuz internet |
| Malzeme | Alüminyum |
| Uygulama | apartmanlar, ofis, okul, hükümet vb |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Renk | Altın |
| Kapı kalınlığı | 70*95mm/62*95mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio/Opera/Diğerleri |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | Siyah |
| Kapı kalınlığı | 70*95mm/62*95mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio/Opera/Diğerleri |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Ürün Adı | Akıllı kapı kilidi otel anahtarsız yüksek kaliteli kombinasyon ince akıllı kapı kilidi |
| Uygulama | Daireler/Otel |
| Renk | gümüş, siyah |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |