| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Wi-Fi, SDK |
| Malzeme | 201 paslanmaz çelik |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Ürün Adı | Ev için Dijital Jant Kilidi otomatik kapı kilidi |
|---|---|
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | gümüş, siyah |
| Ağırlık | yaklaşık 3 kg |
| Yolun kilidini aç | Kart + Mekanik Anahtar + Şifre + Parmak izi |
| Kapı Tipi | Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Wi-Fi, SDK |
| Malzeme | 201 paslanmaz çelik |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E30 |
| Güç kaynağı | Lityum pil |
| Çalışma voltajı | 4,5~6V |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
|---|---|
| Ağ | SDK |
| Uygulama | Otel, apartman, ofis, okul, hükümet vb. |
| Renk | Gümüş |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Marka adı | ELA |
| Model numarası | E188 |
| Güç kaynağı | 4AApil |
| Çalışma voltajı | 4.3~6.5V |
| Adı | Parmak izi şifresi akıllı kilit |
|---|---|
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Renk | Siyah |
| Uygulama | ev/ofis/okul/daire |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
|---|---|
| Ağ | Kablosuz internet |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Uygulama | Daire/ev |
| Kapı Tipi | Cam kapı, Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Adı | Dijital Kapı Kilitleme Sistemi |
|---|---|
| Uygulama | Otel, okul, hükümet vb. |
| Kapı Tipi | Ahşap kapı, Çelik kapı, Paslanmaz Çelik kapı, Alüminyum kapı |
| Veri Depolama Seçenekleri | Bulut |
| Ağ | Wi-Fi, SDK |
| Uygulama | apartmanlar, ofis, okul, hükümet vb |
|---|---|
| Ürün Adı | Akıllı Kapı Kilitleri Elektronik anahtar kartı kapı kilitleri |
| Kapı kalınlığı | 35-90mm |
| adet öncesi sendromu | Fidelio/Opera/Diğerleri |
| Yolun kilidini aç | Kart+şifre |