| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Kolor | Złoty |
| Grubość drzwi | 70*95mm/62*95mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio, Opera, inne |
| Zastosowanie | mieszkania, biura, szkoły, instytucje rządowe itp |
|---|---|
| Nazwa produktu | Inteligentne zamki do drzwi elektroniczne zamki do drzwi na kartę |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio/Opera/Inne |
| Odblokuj sposób | Karta+hasło |
| nazwisko | Cyfrowy inteligentny zamek drzwiowy/inteligentny zamek hotelowy |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Kolor | Srebrny, czarny, złoty |
| Sieć | WiFi |
|---|---|
| Nazwa produktu | Odcisk palca inteligentnego zamka drzwi |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Silnik | Powierzchnia akrylowa |
| zasilacz | Bateria litowa |
| Nazwa produktu | Inteligentna skrzynia kluczyka zdalnego sterowania |
|---|---|
| Rodzaj | Pilot zdalnego sterowania kluczykiem samochodowym |
| Termin płatności | PayPal |
| Materiał | Plastikowy |
| MOQ | 100 |
| Nazwa | Inteligentny zamek bez klucza z biometrycznym odciskiem palca |
|---|---|
| Odblokuj metodę | półprzewodnikowy odcisk palca + karta MF + hasło + klucz + TUYA |
| Operacja Temperatura | -20°C~60°C |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Grubość drzwi | 38-70 mm |
| Materiał | Stopy aluminium |
|---|---|
| Nazwa | Naciśnij wyciągnij śluz drzwi odcisku palca |
| Zastosowanie | Mieszkanie / Dom |
| Kolor | czarny |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Nazwa produktu | Inteligentny zamek Tuya Zigbee |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie, dom |
| Kolor | czarny |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | SDK |
| Nazwa produktu | Inteligentny elektroniczny hotel bez klucza Inteligentny przenośny hotel z zamkiem drzwiowym |
| Zastosowanie | mieszkanie |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | WiFi |
| Nazwa produktu | Odcisk palca inteligentnego zamka drzwi |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |