| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Kolor | Srebrny, złoty, czarny |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio/Opera/Inne |
| Nazwa produktu | System cyfrowego zamykania drzwi |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Sieć | WiFi |
| Zastosowanie | Apartament |
| Materiał | Stop cynkowy |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E13-SH |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Nazwa | Zamek drzwi z czytnikiem linii papilarnych 3D |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej |
| Opcje przechowywania danych | Chmura, karta pamięci. |
| Sieć | Wi-Fi, Bluetooth |
| Panele | Stopy aluminium, galwanizacja, zwykłe laminowanie |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Nazwa produktu | Elektroniczny zamek drzwiowy z odciskiem palca |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Odblokuj sposób | Karta + kod + klucz + odcisk palca + smartfon |
| Zastosowanie | Apartament |
| Materiał | Stal nierdzewna 304 |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Kolor | Srebrny, złoty, czarny |
| Grubość drzwi | 35-90 mm |
| zespół napięcia przedmiesiączkowego | Fidelio/Opera/Inne |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-515 |
| Zasilanie | 4AA bateria |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E7 |
| Nazwa produktu | Blokada drzwi rozpoznawania twarzy 3D |
| Odblokowanie | Telefon + Twarz + Odcisk palca + Hasło + Karta + Klucz |
| Nazwa produktu | Elektroniczny zamek drzwiowy |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | WiFi |
| Odblokuj sposób | Odcisk palca |
| Nazwa | 100 zestawówInteligentny inteligentny zamek do drzwi |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna 201 |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Sieć | SDK |