| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | Wi-Fi, Ip |
| Zastosowanie | Mieszkanie\dom\HOTEL |
| Nazwa produktu | Elektroniczny blokadór odcisków palców |
| Sieć | Wi-Fi, IP, SDK |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Nazwa produktu | Zamek szafki |
| Materiał | Stop cynkowy |
| Kolor | czarny |
| Nazwa produktu | Wkręt samogwintujący |
|---|---|
| Skończ. | czarny |
| Materiał | Mosiądz |
| System miar | Cal |
| Styl głowy | PATELNIA |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Nazwa produktu | Odcisk palca inteligentnego zamka drzwi |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej |
| Nazwa produktu | Inteligentny zamek do drzwi tuya |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Sieć | WiFi |
| Zastosowanie | Mieszkanie / Dom |
| Materiał | Stop cynkowy |
| Operacja Temperatura | -20°C~60°C |
|---|---|
| Materiał | Stopy aluminium |
| Grubość drzwi | 35-75mm |
| zasilacz | 4 baterie AA |
| Odblokuj metodę | półprzewodnikowy odcisk palca + hasło + klucz |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Kolor | srebrny, czarny |
| Opcja wpuszczana | 28-85mm/35-85mm/40-85mm |
| zasilacz | Bateria litowa |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Nazwa produktu | Rozpoznawanie twarzy Blokada drzwi Skaner linii papilarnych System dostępu do drzwi |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Sieć | Wi-Fi, SDK |
| Materiał | Stal nierdzewna 201 |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Nazwa produktu | Elektryczny zamek do drzwi do domu |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Sieć | Bluetooth |
| Materiał | Stop cynkowy |
| Funkcja | Wielofunkcyjny |