| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-512 |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E-590-SH |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Nazwa produktu | Odcisk palca inteligentnego zamka drzwi |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Opcja wpuszczana | Wpuszczany 50*50 C/C |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
|---|---|
| Sieć | Wi-Fi, Bluetooth |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie, dom |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj drzwi | Drzewne drzwi, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe, drzwi mosiężne |
|---|---|
| Odblokowanie | Twarz 3D + aplikacja + odcisk palca + hasło + karta IC + klucz |
| Funkcje opcjonalne | Twarz 3D/kocie oko |
| Opcjonalna sieć | Wi-Fi |
| APLIKACJA | Inteligentna aplikacja Tuya |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E5 |
| Rodzaj drzwi | Drzwi drewniane, Drzwi stalowe |
| Sieć | Wi-Fi |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E30 |
| Zasilanie | Bateria litowa |
| Napięcie robocze | 4,5~6 V |
| Nazwa produktu | Blokada linii papilarnych szklanych drzwi |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Sieć | WiFi |
| Zastosowanie | Mieszkanie / Dom |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Materiał | Stopy aluminium |
| Zastosowanie | Mieszkanie, dom |
| Kolor | czarny |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Nazwa produktu | Odcisk palca inteligentnego zamka drzwi |
| Zastosowanie | Hotel, apartamenty, biuro, szkoła, rząd itp |
| Opcja wpuszczana | Wpuszczany 50*50 C/C |