| Rodzaj | /Smart Fingerprint Padlock |
|---|---|
| Typ drzwi | Szklane drzwi |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Zastosowanie | mieszkania, biura, szkoły, instytucje rządowe itp |
| Kolor | Srebro |
| Odblokuj metodę | hasło + klucz |
|---|---|
| Grubość drzwi | 35-75mm |
| Zmordować | 60*70mm |
| Zasilanie awaryjne | Służba ratunkowa Tye-c |
| Kolor | czarny |
| Nazwa produktu | Blokada drzwi na hasło |
|---|---|
| Zastosowanie | Mieszkanie\dom |
| Nadaje się do | Szerokie zastosowanie |
| Odblokuj sposób | Odcisk palca + hasło + karta + klucz |
| Grubość drzwi | 40-120mm |
| Nazwa produktu | Blokada drzwi na hasło |
|---|---|
| Sieć | WiFi |
| Zastosowanie | Mieszkanie / Dom |
| Funkcja | Wielofunkcyjny |
| Grubość drzwi | 3-15mm |
| Nazwa produktu | Inteligentna skrzynia kluczyka zdalnego sterowania |
|---|---|
| Materiał | Plastikowy |
| Użycie | Wymień obudowę kluczyka samochodowego |
| Rodzaj | Pilot zdalnego sterowania kluczykiem samochodowym |
| Kolor | czarny |
| Materiał | Stal nierdzewna / konfigurowalna |
|---|---|
| Zastosowanie | Hotel/apartamenty/biuro/szkoła/rząd/itp |
| Kolor | Czarny /srebrny /dostosowywany |
| Metoda odblokowania | Wydana oprogramowanie karta+klucz |
| Orzecznictwo | ROHS/CE/EN14846/ISO9001 |
| Nazwa produktu | Odciski palców z zamka |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Sieć | WiFi |
| Zastosowanie | Mieszkanie / Dom |
| Funkcja | Wielofunkcyjny |
| Nazwa produktu | Inteligentny zamek cyfrowy do drzwi |
|---|---|
| Typ drzwi | Drzwi szklane, drzwi drewniane, drzwi stalowe, drzwi ze stali nierdzewnej, drzwi aluminiowe |
| Sieć | WiFi |
| Zastosowanie | Mieszkanie / Dom |
| Funkcja | Wielofunkcyjny |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ELA |
| Numer modelu | E10-SH |
| Rodzaj drzwi | Drzwi drewniane, Drzwi stalowe |
| Sieć | Wi-Fi |