| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-512 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Εργασιακή τάση | 4.5~6V |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε-590-SH |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Εργασιακή τάση | 4.5~6V |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, Ξύλινη πόρτα, Πόρτα από χάλυβα, Πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δίκτυο | WiFi |
| Ονομασία προϊόντος | Έξυπνο δακτυλικό αποτύπωμα κλειδαριών πορτών |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Επιλογή θανάτωσης | 50*50 C/C θανάτωση |
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
|---|---|
| Δίκτυο | wifi, bluetooth |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα, σπίτι. |
| χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος πόρτας | Δωμάτιο από ξύλο, Δωμάτιο από χάλυβα, Δωμάτιο από ανοξείδωτο χάλυβα, Δωμάτιο από αλουμίνιο, |
|---|---|
| Αποκλειδώστε τον τρόπο | 3D πρόσωπο+APP+αποτύπωμα+Πιστολόγιο+Κάρτα IC+Κλειδί |
| Προαιρετικά χαρακτηριστικά | 3D πρόσωπο/μάτι γάτας |
| Προαιρετικό δίκτυο | WIFI |
| ΑΠΠ | Tuya Smart APP |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | E5 |
| Τύπος πόρτας | Δωμάτια από ξύλο, δωμάτια από χάλυβα |
| Δίκτυο | WIFI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε30 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Εργασιακή τάση | 4.5~6V |
| Ονομασία προϊόντος | Κλειδώματα δακτυλικών αποτυπωμάτων από γυάλινες πόρτες |
|---|---|
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Δίκτυο | WiFi |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα / Σπίτι |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
|---|---|
| Δίκτυο | WiFi |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα, σπίτι. |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
|---|---|
| Δίκτυο | WiFi |
| Ονομασία προϊόντος | Έξυπνο δακτυλικό αποτύπωμα κλειδαριών πορτών |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Επιλογή θανάτωσης | 50*50 C/C θανάτωση |