| Τύπος | Τεχνική κλειδαριά δακτυλικών αποτυπωμάτων |
|---|---|
| Τύπος πορτών | Πόρτα γυαλιού |
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Εφαρμογή | Διαμερίσματα, γραφεία, σχολεία, κυβερνητικά κλπ. |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Ξεκλειδώστε τη μέθοδο | κωδικό πρόσβασης + κλειδί |
|---|---|
| Πάχος πορτών | 3575mm |
| Σκοτώστε | 60*70mm |
| Εφόδιο έκτακτης ανάγκης | Υπηρεσία έκτακτης ανάγκης Tye-c |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ονομασία προϊόντος | Κλειδωμένο με κωδικό πρόσβασης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα\σπίτι |
| Κατάλληλο για | Ευρέως χρήση |
| Ανοίξτε το δρόμο | Αποτύπωμα δακτύλου + κωδικό πρόσβασης + κάρτα + κλειδί |
| Μοντέλο | 40120mm |
| Ονομασία προϊόντος | Κλειδωμένο με κωδικό πρόσβασης |
|---|---|
| Δίκτυο | WiFi |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα / Σπίτι |
| Λειτουργία | Πολυλειτουργία |
| Μοντέλο | 315mm |
| Ονομασία προϊόντος | Έξυπνο Κεφαλακιό Απομακρυσμένου Κλειδιού |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Χρήση | Αντικαταστήστε τη βασική περίπτωση αυτοκινήτων |
| Τύπος | Απομακρυσμένο χειρισμό κλειδιού αυτοκινήτου |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα / Προσαρμόσιμο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο/Διαμερίσματα/Υπηρεσία/Σχολείο/Κυβερνητική Υπηρεσία κλπ. |
| Χρώμα | Μαύρο / Ασημένιο / Προσαρμόσιμο |
| Μέθοδος αποκλεισμού | Προγραμματισμός που εκδίδεται με κάρτα+κλειδί |
| Πιστοποίηση | ROHS/CE/EN14846/ISO9001 |
| Ονομασία προϊόντος | Ακροακτύλιο κλειδαριού |
|---|---|
| Τύπος πόρτας | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Δίκτυο | WiFi |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα / Σπίτι |
| Λειτουργία | Πολυλειτουργία |
| Ονομασία προϊόντος | Έξυπνη ψηφιακή πόρτα κλειδαριού |
|---|---|
| Τύπος πόρτας | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Δίκτυο | WiFi |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα / Σπίτι |
| Λειτουργία | Πολυλειτουργία |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ELA |
| Αριθμό μοντέλου | Ε10-SH |
| Τύπος πόρτας | Δωμάτια από ξύλο, δωμάτια από χάλυβα |
| Δίκτυο | WIFI |