| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
|---|---|
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Δίκτυο | wifi, IP |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα\σπίτι\ΟΙΤΕΛ |
| Ονομασία προϊόντος | Ηλεκτρονική κλειδαριά δακτυλικών αποτυπωμάτων |
| Δίκτυο | wifi, IP, SDK |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Ονομασία προϊόντος | Κλειδαριά γραφείου |
| Υλικό | Σύνθεση ψευδαργύρου |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ονομασία προϊόντος | Τρύπημα της βίδας |
|---|---|
| Τελείωσε. | Μαύρο |
| Υλικό | Άλλες χημικές ουσίες |
| Σύστημα μέτρησης | ίντσα |
| Στυλ κεφαλιού | ΤΗΓΑΝΙ |
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
|---|---|
| Δίκτυο | WiFi |
| Ονομασία προϊόντος | Έξυπνο δακτυλικό αποτύπωμα κλειδαριών πορτών |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, Ξύλινη πόρτα, Πόρτα από χάλυβα, Πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Ονομασία προϊόντος | Έξυπνη κλειδαριά πόρτας |
|---|---|
| Τύπος πόρτας | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
| Δίκτυο | WiFi |
| Εφαρμογή | Διαμέρισμα / Σπίτι |
| Υλικό | Σύνθεση ψευδαργύρου |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C~60°C |
|---|---|
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Πάχος πορτών | 3575mm |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 4 μπαταρία AA |
| Ξεκλειδώστε τη μέθοδο | δακτυλικό αποτύπωμα ημιαγωγού + κωδικό πρόσβασης + κλειδί |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, Ξύλινη πόρτα, Πόρτα από χάλυβα, Πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Χρώμα | Ασήμι, μαύρο |
| Επιλογή θανάτωσης | 2885mm/3585mm/4085mm |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
|---|---|
| Δίκτυο | WIFI |
| Ονομασία του προϊόντος | Αναγνώριση προσώπου Πύλη κλειδαριού σκάνερ δακτυλικών αποτυπωμάτων σύστημα πρόσβασης στην πόρτα |
| Τύπος πόρτας | Γυάλινη πόρτα, Ξύλινη πόρτα, Πόρτα από χάλυβα, Πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Τύπος πορτών | Γυάλινη πόρτα, ξύλινη πόρτα, πόρτα από χάλυβα, πόρτα από ανοξείδωτο χάλυβα, πόρτα από αλουμίνιο |
|---|---|
| Επιλογές αποθήκευσης δεδομένων | Σύννεφο |
| Δίκτυο | wifi, SDK |
| Υλικό | 201 ανοξείδωτο |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο, διαμερίσματα, γραφείο, σχολείο, κυβέρνηση κ.λπ. |
| Ονομασία προϊόντος | Ηλεκτρική κλειδαριά πόρτας για σπίτι |
|---|---|
| Τύπος πόρτας | Ξύλινη πόρτα, πόρτα χάλυβα, πόρτα ανοξείδωτου, πόρτα αργιλίου |
| Δίκτυο | Bluetooth |
| Υλικό | Σύνθεση ψευδαργύρου |
| Λειτουργία | Πολυλειτουργία |