| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | gouden |
| Deurdikte | 70*95mm/62*95mm |
| PMS | Fidelio, Opera, Andere |
| Toepassing | Appartementen, kantoor, school, overheid, enz. |
|---|---|
| Naam van het product | Smart Door Lock elektronische sleutelkaartsluizen |
| Deurdikte | 3590mm |
| PMS | Fidelio/Opera/anderen |
| Ontgrendelen | Kaart+wachtwoord |
| Naam | Digitaal slim slot voor deuren/slim hotel slot |
|---|---|
| Netwerk | WIFI |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | Zilver, Zwart, Goud |
| Netwerk | Wifi |
|---|---|
| Naam van het product | Vingerafdruk van slimme deur slot |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Motor | Acryloppervlak |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Naam van het product | Smart Remote Keycase Shell |
|---|---|
| type | Autosleutel afstandsbediening |
| Betalingsduur | PayPal |
| Materiaal | Plastic |
| MOQ | 100 |
| Naam | Slimme sleutellose deur slot met biometrische vingerafdrukken |
|---|---|
| Open Methode | halfgeleider vingerafdruk + MFcard + wachtwoord + sleutel + TUYA |
| Verrichtingstemperatuur | -20°C~60°C |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Deurdikte | 3870mm |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Naam | Druk Pull Fingerprint deur slot |
| Toepassing | Appartement / woning |
| Kleur | Zwart |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Naam van het product | Tuya Zigbee slim slot |
|---|---|
| Netwerk | Wifi |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Toepassing | Appartement, huis. |
| Kleur | Zwart |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | SDK |
| Naam van het product | Smart Electronic Hotel Sleutelloos Smart Portable Hotel Door Lock |
| Toepassing | appartementen |
| Deurtype | Glazen deur, houten deur, stalen deur, roestvrijstalen deur |
|---|---|
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | Wifi |
| Naam van het product | Vingerafdruk van slimme deur slot |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |