| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | Zilver, goud, zwart. |
| Deurdikte | 3590mm |
| PMS | Fidelio/Opera/anderen |
| Naam van het product | Digitaal deur slot systeem |
|---|---|
| Type deur | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Netwerk | Wifi |
| Toepassing | Appartement |
| Materiaal | Zinklegering |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E13-SH |
| Stroomvoorziening | Lithiumbatterie |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Naam | 3D-gezicht vingerafdruk deur slot |
|---|---|
| Deurtype | Houten deur, Staaldeur, Roestvrij staaldeur |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk, geheugenkaart |
| Netwerk | wifi, bluetooth |
| Comités | Aluminiumlegering, galvanisatie, gewoon laminaat |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
|---|---|
| Naam van het product | Elektronisch vingerafdrukslot |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Ontgrendelen | Card+Code+Key+Fingerprint+smartPhone |
| Toepassing | Flat |
| Materiaal | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Kleur | Zilver, goud, zwart. |
| Deurdikte | 3590mm |
| PMS | Fidelio/Opera/anderen |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E-515 |
| Stroomvoorziening | 4AA-batterij |
| Werkspanning | 4.5 tot en met 6 V |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Merknaam | ELA |
| Modelnummer | E7 |
| Naam van het product | 3D de deurslot van de Gezichtserkenning |
| Ontgrendelen | telefoon + gezicht + vingerafdruk + wachtwoord + kaart + sleutel |
| Naam van het product | Elektronisch deurslot met gesloten slot |
|---|---|
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Opties voor gegevensopslag | Wolk |
| Netwerk | Wifi |
| Ontgrendelen | Vingerafdruk |
| Naam | 100 SetsaIntelligent Smart Door Lock |
|---|---|
| Materiaal | 201 roestvrij staal |
| Toepassing | Hotel, flats, bureau, school, overheid enz. |
| Deurtype | Glazen deur, Houten deur, Stalen deur, Roestvrij staal deur, Aluminium deur |
| Netwerk | SDK |